0 (246) 441 32 32
Görgü Cami Mah. Güllük Sok. Ergün Apt. No:5 Kat : 1 Yalvaç / Isparta
info@emelergun.com.tr
Biorezonans Isparta

Bicom OPTIMA


Cihaz fizyolojik ve patolojik frekansları ayırır. Patolojik frekansların tersini üretir. Fizyolojik olanları kuvvetlendirir ve bedene manyetik bir minder sayesinde yollar. Hastalık etkenlerinin frekansları Sıfırlanır ve fizyolojik frekanslar kuvvetlendi için savunma sistemi daha etkili bir şekilde devreye geçer. Bu şekilde toksin, bakteri, vs. daha kolay etkisiz hale getirilir.

Tedavisi

Alerjik gibi kronik hastalıklar da klasik tıp Sadece semptomları bir müddet geçirmek için ilaçlarla tedavi sunarken Bicom alerji tespitinde ve tedavisinde yan etkisizdir.

BIOREZONANS TERAPİSİ

Tedavinin temelinde hücrelerin elektromanyetik alanda bilgi alışverişinde bulunması yatar. Her hücre tipinin ve her maddenin olduğu gibi örneğin bir isteğin, bakterilerin ve toksinlerinde elektromanyetik titreşimleri var. Hücre alışverişine yabancı frekanslar bozabilir. Kendi titreşimleriyle araya giren maddeler örneğin: toksinler, virüsler, bakteriler olabilir. Gizli ve tespiti zor etkenler ağrısız ve çabuk tespit edilir. Bicom Biorezonans ile hızlı ve sancısız olarak bedeni rahatsız eden etkenler tespit edilir. Bu Biorezonans metodu Yan etkisi olmayan, ilaçsız ve ağrısız bir tedavi metodudur. Hem akut hem de kronik hastalıklarda etkilidir. Bu yaklaşım ile Savunma sistemi desteklenir ve beden kendi kendini iyileştirmeye başlar. Kronik, uzun süren ve-veya birkaç stres faktörü aynı anda etkisini gösterirse savunma sistemi zayıf düşer. Beden normal şartlarda çok iyi bir savunma sistemine sahiptir. Bu sistem sürekli bedenini rahatsız eden etkenlerden korur ve arındırır. Zaman zaman bu savunma sistemi rahatsız veya hasta eden etkenlerin yoğunluğundan çöküntüye uğrar. Neden kendini savunmadığı için hastalık belirtileri kendini gösterir. Kronik ve-veya uzun süren ve-veya bir çok etken aynı anda kendini gösterdiğinde savunma sistemi çöker. Bedenin zayıf düşen savunma sistemi kuvvetlenir ve harekete geçer.