0 (246) 441 32 32
Görgü Cami Mah. Güllük Sok. Ergün Apt. No:5 Kat : 1 Yalvaç / Isparta
info@emelergun.com.tr
Biorezonans Isparta

Sizde Sigarayı Bırakmak için Harekete Geçin


Tek seansta sigarayı bırakmak istiyorsanız biorezonans terapileri ile tanışın. Biorezonans ile sigara bırakma terapisi sonrasında vücut nikotini unutmaktadır. Terapinin hemen sonrasında eski alışkanlıkla kişi sigara içmeye kalksa bile vücut sigara dumanından rahatsız olmaya başlar ve kişi sigaradan aldığı tadı ve keyfi alamamaya başlar. Sigara içmek anlamını yitirir ve kişide bulunan fiziksel istek ortadan kalkar.

TEK SEANSTA SİGARA BIRAKMAK MÜMKÜN MÜ?

Biorezonans ile sigarayı bırakmak, sigara içme isteğini azaltarak, tek seansta sigaranın bırakılabilmesine yardımcı olur. Biorezonans ile yapılan terapi için genelde bir seans yeterlidir. Biorezonans sigara bırakma seansı için yapılan terapide vücudun yeni duruma uyumu açısından ilk 72 saat çok önemlidir. Sigaraya karşı direnç gösterilen bu süre en riskli zamandır. Fakat bu sürede şiddetli sigara isteğinin oluşması beklenmez.

SİGARAYI BIRAKMAYA HAZIR MISINIZ?

Biorezonans ile sigara bırakma terapilerini, sigaradan kurtulmak isteyen herkese öneriyoruz. Siz de sigarayı bırakmak istiyorsanız, zararları ile ilgili söylemlere kulaklarınızı tıkamaktan sıkıldıysanız, sigarayı kolay bırakmak için hazırsınız demektir. Terapiler, kalp pili bulunanlar ve hamileler dışında herkese uygulanır. İnanılmaz sonuçları ve rezonans seanslarındaki başarı oranları ile ezber bozan sonuçlara imza atan bu yöntem yüz binlerce kişiye bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor

BİLMENİZ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Biorezonans terapilerinin tümü detoks – temizlenme amaçlı yapılır. Bu nedenle seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamalıdır… Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek diğer kurallarımıza uymanız sigaradan kolayca kurtulabilmeniz açısından çok çok önemlidir. Vücudunuzun bir an önce temizlenebilmesi, sigara bırakma terapisinin etkinliği açısından önemlidir. İşlem sonrası özellikle ilk 72 saat bol su (günlük içtiğiniz su miktarının üzerine fazladan 2 litre ve üzeri) içmeniz gerekiyor. İlk birkaç gün detoksa bağlı vücudunuzda hafif bir sigara-kül kokusu olabilir.